Bitki Biti İlaçlama

Binlerce farklı türü bulunan bitlerin otçul beslenen ve son derece küçük olan bir çeşidi olan bitki biti, doğada çürümüş bitki kalıntılarının arasında ve nemli ortamlarda bulunur. Ancak bu böcekleri tehlikeli yapan ve bitki biti ilaçlama işlemlerini bir gereksinim haline dönüştüren, parazit olarak diğer canlıların üzerinde yaşamalarıdır. Kan emerek beslenen bitki biti ilaçlama yapılmadığı sürece haftalarca yaşamaya devam eder. Doğada herhangi bir konakçı bulamadığından birkaç günde ölen bu böcekler, profesyoneller tarafından bitki biti ilaçlama yapılmayan ortamda çabucak konakçı bulur ve 1 aydan daha uzun süre yaşayabilir. Bitki Biti ilaçlama uygulamalarının doğru şekilde yürütülmesi, bitki biti ile mücadeleyi çok daha basit hale getirir.

Yumurtalarını her tarafa bırakmaları, bitki biti ilaçlama işlemlerinin biran önce başlatılmasını gerektirmektedir. Zira bitki biti ilaçlama yapılmaması halinde bu böcekler yumurtalarını elbiselere, duvarlara, bitkilere, diğer canlılara kısacası her yere bırakır ve haftalar içinde yetişkin hale gelen bitler yepyeni sorunlara sebep olur. Her gün düzenli olarak üzerinde yaşadığı canlıyı 15–20 defa ısıran ve her ısırığında da kan emen bu böcekler, bitki biti ilaçlama yapılmaması halinde salgın hastalıkların da hızla yayılmasına sebep olur. Mikrop yuvası olarak tabir edilen pis ortamlarda dünyaya gelen ve buradaki birçok virüsü ya da bakteriyi üzerlerinde taşıyan bu kan emicilerden kurtulmanın tek yolu ise legal olarak çalışan bir firmadan bitki biti ilaçlama konusunda yardım istemektir.

Zaman İlaçlama olarak bitki biti ilaçlama uygulamalarımızı eğitimli ve uzman ilaçlama ekipleriyle yürütmekte; sizlere İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve İzmit’in tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Bitki biti ilaçlama dışında hamam böceği, kene, pire gibi farklı haşereler üzerinde de etkili olan profesyonel ilaçlama hizmetleri sunmaktayız. Firmamız tüm böcek ve haşere sorunlarında güvenerek arayabileceğiniz, makul fiyatlarla hizmet veren bir ilaçlama servisidir. Sağlık Bakanlığı ruhsatı ile legal olarak ilaçlama yapan Zaman İlaçlama, sunduğu tüm hizmetlerin arkasındadır ve bu nedenle de ilaçlama hizmetlerine %100 çözüm garantisi vermektedir.

Leave a Reply

böcek ilaçlama ümraniye metkim böcek ilaçlama